Flurry.cz - tržnice s ručními výrobky.

Kategorie zboží
Přihlášení
Doporuč stránku

Doporuč tuto stránku svému příteli pomocí emailu.

Newsletter

Přihlaš se k odebírání novinek na e-mail.

Etický kodex

Pravidla slušného chování na portálu flurry.cz 

Tento souhrn pravidel je závazný pro všechny účastníky komentářů a také pro psaní Zpráv na portálu flurry.cz a vychází ze zásad slušného chování. flurry.cz nemá zájem bezdůvodně omezovat projevy uživatelů, budeme ale bránit přátelskou atmosféru a prodejní priority portálu. 

1. Pište slušně a neútočte na ostatní uživatele. Náš tým bude reagovat nejen na vulgární výrazy, ale také na ironické, výsměšné, manipulativní či druhých poškozující chování uživatelů, předkládání nepodložených argumentů, pomluv či nepravd nebo skrývání identity. Administrátor může smazat či omezit také příspěvky příliš obecné, nepřiměřeně dlouhé či nelogické.

2. V případě jakéhokoli sporu kontaktujte protistranu osobně, funkcí Zprávy. V případě, že neuspějete, nabízíme vám pomoc našeho týmu. Naše pomoc neznamená, že vás budeme v každém případě hájit, budeme se ale snažit o dohodu a smír.

3. V diskusích pište (pokud možno) správně česky nebo slovensky, snažte se dodržovat kulturu psaného slova.

4. Nepište velkými písmeny (zapnutý Caps Lock).

5. Pište srozumitelně a k věci, držte se tématu. 

6. Komentáře a příspěvkys komerčním podtextem (reklamní texty a hyperodkazy) budou odstraněny nebo redukovány.

7. Není dovoleno vydávat se za zaměstnance či administrátora flurry.cz a to jak obsahem příspěvku tak přezdívkou.

8. Pravdu mají vždy administrátoři flurry.cz. V případech sporů, uzavírání nebo mazání komentářů si tedy vyhrazujeme právo rozhodnout. Tato rozhodnutí děláme dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

V případě porušení těchto zásad bude docházet k mazání těchto příspěvků a komentářů. V opakovaných případech a po předchozím upozornění přistoupíme k zamezení možnosti psát komentáře, případně dočasnému nebo trvalému vyloučení z portálu flurry.cz.

Sdílet
TOP kategorie

Copyright © 2018 Tržnice s ručními výrobky Flurry.cz Všechna práva vyhrazena. Fotografie výrobků jsou majetkem prodejců. Případné kopírování textů, fotografií je přísně zakázáno.


Máte problémy s přihlášením
nebo jste zapomněl(a) své přihlašovací heslo?

Pokud nemáte účet na flurry.cz, zaregistrujte se.